A zase sms

19. září 2006 v 20:27 |  Zamilované sms
Ty jsi šla spát a s tebou šlo spát i slunce které mi sviti na cestu životem,ale nezabloudím!Protože mi tvá láska ukazuje kudy mam,a ten směr kam ukazuje směřuje jen k tobě!!! miláčku bez tebe se ztratím...Miluji tě!!!
Milovat neznamená jen mít rad. Milovat znamená věřit a lásku dat. Milovat je odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdělit duši i srdce. Není zázrak jen mít rad, je zázrak milovat.
Lásko, jsi bolest, lásko, jsi žal, lásko, kdopak ti dal tenhle dar? Lásko, jsi náplast, lásko, jsi med, lásko, prosím, dej mi svůj jed! Umírám z lásky, umírám pro tebe, volám a volám, chci jenom do nebe!!
Čekám na ten krásny den, až přijdeš a řekneš: Tak si mě vem, obejmeš mě kolem pasu a rtem se dotkneš mojich vlasu. Nebude to příliš snadné, ale líska všechno zvládne, proto čekám ze dne na den, neboť vím, že my to zvládneme.
Když si se narodila, tak pršelo.Ale to nebyl déšť. To nebe plakalo,ze ztratilo svoji nejkrásnější hvězdičku!
Pujč mi své rty Lásko a já ti prozradím co oba víme, ze se moc milujeme a ze se máme moc rádi. Ze je nám spolu krásně a ze mohli bychom spolu skládat básně. My píšeme svou knihu lásky na cisty bily papír, který je cisty jako naše láska.
Nemam žizeň, nemam hlad, vím jen jedno - mam Tě rad
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama